% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Dzisiaj istnieje wiele rodzajów masażu erotycznego, a zdecydowaną większość wykonujemy w naszym salonie masażu Desert Rose. Co istotne? Masaże świadczone przez nasze masażystki to również doskonały sposób na radzenie sobie z różnymi problemami zdrowotnymi. Dlatego zawsze warto wybierać dla siebie najlepsze rozwiązanie, gdyż niewłaściwa sesja może negatywnie wpłynąć na Twój organizm. Jeśli nie chcesz, aby takie problemy się zdarzały, koniecznie zapoznaj się z poniższym poradnikiem, a dowiesz się czym różni się masaż zmysłowy od masażu tkanek głębokich. Zaczynajmy!

Masaż tkanek głębokich

Czym jest masaż tkanek głębokich? To rodzaj fizjoterapii, której głównym celem jest dotarcie do głębszych warstw ciała. Masaż ten wywiera większy nacisk i przynosi wiele korzyści dla zdrowia fizycznego m.in.: zmniejsza bóle pleców i szyi, koryguje postawę, redukuje przewlekły ból mięśni. Masaż tkanek głębokich to świetny wybór nie tylko dla osób młodych. Doskonale sprawdzi się również w przypadku osób starszych, które borykają się z wieloma dolegliwościami związanymi z brakiem aktywności fizycznej. O czym warto pamiętać? Ze względu na fakt, iż masaż tkanek głębokich ma na celu przede wszystkim zwalczenie problemów zdrowotnych, przed wykonaniem tego zabiegu zaleca się kontakt ze specjalistą.

Zmysłowy masaż- czym jest?

Zmysłowy masaż, nazywany również zmysłowymi pieszczotami znacząco różni się od wyżej omawianej techniki. Co go wyróżnia? Podstawowym celem masażu zmysłowego jest pomóc Klientom pobudzić ich strefy erogenne. Właśnie z tego powodu w naszym salonie przed wykonaniem masażu wprowadzamy romantyczny nastrój. Stosujemy również świece oraz olejki eteryczne, które jeszcze bardziej nastrajają atmosferę. Kolejną różnicą masażu zmysłowego jest to, iż dla osiągniecia pełnej satysfakcji Klienci mogą poprosić o zakończenie masażu happy endem.

Co łączy obie techniki masażu?

Mimo, że istnieje wiele różnic miedzy tymi technikami masażu, jednak mają one również wiele wspólnego! Głównym aspektem, który łączy obie sesje jest zastosowanie specjalnego sprzętu, dzięki czemu wykonywane zabiegi są w pełni komfortowe dla naszych Klientów. Jakie to narzędzia?

  • Profesjonalny stół do masażu
  • Olejki zmiękczające ruchy
  • Koc do przykrycia stołu

Reasumując, zarówno jedna, jak i druga technika masażu stanowi świetne rozwiązanie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Jeśli chcesz poczuć się w pełni usatysfakcjonowany- najlepiej połączyć je razem. Decydując się na sesje masażu w naszym salonie, możesz być pewien osiągniecia niesamowitego efektu. Zapraszamy!