% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Czy wiesz, że masaż erotyczny to delikatna i intymna chwila wyciszenia, ukojenia oraz bliskości? Aby go wykonać prawidłowo i zapewnić sobie przyjemność dla zmysłów oraz wiele innych korzyści dla skóry należy zastosować specjalne olejki i świece do masażu! Warto zaznaczyć, iż oferowane przez nas świece i olejki  do masażu są jego świetnym uzupełnieniem, które zapewniają piękne doznania płynące z masażu pobudzające zmysł powonienia. Odpowiednio dobrane świece i olejki potrafią mieć piękny zapach, który jeszcze bardziej potęguje stan odprężenia oraz uruchamia przyjemne skojarzenia!

Olejki do masażu

W naszym salonie masaż zawsze wykonuje się z zastosowaniem specjalnych świec do masażu oraz olejków. Dłoń, która ka odpowiedni poślizg umożliwia wykonanie masażu w skuteczny sposób, dzięki czemu otrzymujesz szereg korzyści! Przyjemny i głęboki masaż relaksacyjny, który połączony jest z aromaterapią poprzez zastosowanie przyjemnych zapachów olejków sprawi, iż bardzo szybko porzucisz ponurą minę oraz stres! Wykonywany przez nasze masażystki masaż potrafi bardzo wiele, wprowadza w stan odprężenia jak niewiele innych zabiegów. Co więcej? Masaż podnosi nastrój, doskonale rozluźnia napięcie mięśniowe i emocjonalne! Masaż erotyczny może być także idealną profilaktykę przeciwdepresyjną, zwłaszcza w przypadku wahań nastroju, rozdrażnienia.

Świece do masażu

Świece wykorzystywane przez nasze masażystki podczas wykonywania masażu są doskonałym rozwiązaniem dla klientów, przynoszą odprężenie dla ciała i ducha. Należy podkreślić, iż świece wykonane są tylko i wyłącznie z naturalnych składników, które zawierają olejki eteryczne. Bardzo dużą zaletą świec do masażu jest fakt, iż zaledwie moment po ich zapaleniu roztapiają się i zmieniają w ciepły balsam. Wosk świetnie rozgrzewa skórę, daje niezwykłe chwile odprężenia oraz głębokie i przyjemne doznania. Masaż erotyczny jest szczególnie polecany dla osób żyjących w ciągłym pędzie, dużo pracujących, zestresowanych oraz przemęczonych.

Świece i olejki do masażu- jaki powinny zawierać skład?

Olejki eteryczne, które zawarte są w świecach i olejkach do masażu mogą być wykorzystywane w zależności od danej potrzeby oraz indywidualnych preferencji. Mogą mieć działanie zarówno orzeźwiające, pobudzające jak i uspokajające i wyciszające. Co istotne? Dobra świeca oraz olejek do masażu pozostawia na skórze jeszcze przez pewien czas piękny aromat! Skóra po masażu z zastosowaniem świec i olejków jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale również nawilżona i odżywiona. Najczęściej w olejkach i świecach do masażu znajdują się takie składniki jak:

  • Olejek araganowy
  • Olejek jojoba
  • Olejek z nasion dzikiej róży
  • Olejek z awokado
  • Masło shea
  • Wosk pszczeli
  • Oraz wiele innych

Świece i olejki do masażu erotycznego są nieodłącznym elementem atrybutu masażu, masaż tego rodzaju jest doskonałą metodą, która przywraca równowagę psychiczną i fizyczną. Warto skorzystać z naszych profesjonalnych masaży, bowiem korzysta na tym zarówno psychika jak i ciało!