% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Czy wiesz, że masaż erotyczny jaki dostępny jest w ofercie naszego salonu DESERT ROSE, pozwoli Ci nie tylko odstresować się po całym dniu, ukoić ból spiętych mięśni, ale również pomoże w poznaniu sowich ciał i wzmocnieniu doznań seksualnych? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się już dziś, jak zrobić masaż erogenny krok po kroku. Zapraszamy!

Masaż erotyczny dlaczego warto?

Masaż intymny to nie jest wcale współczesny wynalazek! Już pomiędzy I a IV wiekiem p.n.e  na Kamasutrze opisano różne techniki masażu erotycznego. Dzięki profesjonalnemu masażowi erotycznemu możesz przekonać się, gdzie Ty i Twój partner macie punkty erogenne. Co więcej? Masaż pozwoli wam poznać każdy centymetr ciała oraz dowiedzieć się, co sprawia Wam największą przyjemność. Masaż erotyczny wykonywany przez nasze profesjonalne masażystki skutecznie redukuje całodobowy stres i napięcie mięśni, co pozwala się rozluźnić i skupić na przyjemnościach zmysłowych. Natomiast z drugiej strony, zwiększa też wydzielanie hormonów u kobiet, które jeszcze bardziej wpływają na intensywność doznań! Pamiętaj, masaż erotyczny (niezależnie czy z happy endem, czy bez) z całą pewnością pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Jak zrobić masaż erotyczny w domu?

Zastanawiasz się jak zrobić masaż erotyczny samodzielnie? Po pierwsze musisz odpowiednio przygotować pokój. Przygaś światło, zapal świece i włącz nastrojową muzykę- to wszystko bez wątpienia przyczyni się do odpowiedniego rozluźnienia i spotęguje doznania! Do masażu zaleca się używania olejków bądź oliwek, które zapewnią odpowiedni poślizg, a jednocześnie będą miały zapach pasujący wam obydwojgu. Olejek warto wcześniej rozmasować w rękach i dopiero wtedy masować nim ciało. Podczas masażu przez cały czas obserwuj reakcje partnera. Jeśli oddycha głęboko i spokojnie, znaczy że jest mu bardzo dobrze. W razie wątpliwości możesz zadawać mu pytania, szczególnie przy pierwszych tego rodzaju zabawach. To w pełni normalna rzecz, bowiem warto dowiedzieć się, co drugiej stronie sprawia przyjemność.

W celu wzmocnienia doznań partnerowi, który jest masowany możesz zawiązać oczy. Z kolei inne zmysły tj. węch czy dotyk znacznie się wyostrzają, dzięki czemu masaż erotyczny jest jeszcze bardziej przyjemny. Jeszcze innym sposobem na urozmaicenie sobie masażu jest nieużywanie dłoni- zamiast nich możesz użyć np. kostek lodu, kamieni do masażu czy innych części ciała.

Masaż erotyczny dla panów

Masaż erotyczny partnera najlepiej rozpocząć od delikatnego masażu pleców, aby odpowiednio go rozluźnić. Po masażu pleców, przejdź do pośladków- zacznij delikatnie je masować, cały czas obserwując reakcje partnera i powtarzając te ruchy, które sprawiają mu największą przyjemność. Następnie możesz przejść do masażu nóg, ud i stóp. Masując uda zbliżaj się coraz bardziej do stref erogennych.  Do masażu miejsc intymnych warto przejść dopiero wtedy, gdy partner będzie leżał na plecach. Taki masaż może być wstępem do czegoś więcej, jednak wszystko zależy od WAS!

Masaż erotyczny dla pań

Powinieneś wiedzieć, że masaż erotyczny kobiety także warto zacząć od ramion i szyi a następnie schodzić w stronę pośladków. O czym należy pamiętać? Zarówno kark, szyja, jak i płatki uszów to jedne z erogennych miejsc na ciele kobiety. Następnie możesz przejść do masażu przedniej strony ciała, skupić się na piersiach, okolicach pępka. Masaż erotyczny zakończ pieszczeniem okolic intymnych partnerki, oczywiście tak jak lubi najbardziej. Dla kobiet masaż intymny może być nie tylko grą wstępną, ale sam w sobie bardzo intensywnym doznaniem.

Masaż erotyczny to nie tylko gra wstępna, ale przede wszystkim przyjemność sama w sobie. To doskonała okazja do poznania nie tylko ciała partnera, ale też swojego własnego. To świetny sposób na to, aby zapomnieć o codziennych troskach i skupić się na pragnieniach swoich i partnera. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego salonu masaży DESERT ROSE!