% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Technika zmysłowego masażu znana jest już od czasów starożytnych. Zastanawiasz się dlaczego? Zdolności manualne pomagały wielu ludziom odstresować się, zapomnieć o problemach a nawet wyleczyć się z dolegliwości. Specjaliści przyznają, że masaż zmysłowy erotyczny zwiększa intymne pożądanie i relaksuje. Właśnie w ten sposób osiągają to piękne i młode masażystki w naszym salonie masażu, do którego serdecznie zapraszamy!

Technika zmysłowego masażu

Świadczony przez nasze profesjonalne masażystki zmysłowy masaż to zabieg, który nie ma zbyt wiele wspólnego z przebiegiem klasycznych sesji terapeutycznych. Mimo tego wielu ekspertów twierdzi, że stymulacja stref erogennych przyczynia się do poprawy kondycji organizmu. Główne cechy masażu zmysłowego to m.in.:

  • Spokojne i ciągłe ruchy dłoni, dzięki czemu Klient nie odczuwa żadnego dyskomfortu
  • Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych, które nakładane są na skórę, nie powodując żadnej alergii
  • Specjalna atmosfera półmroku z użyciem świec
  • Lekka i delikatna muzyka słyszana w tle

Dlaczego ten masaż jest istotny? Podstawowym celem masażu erotycznego w Desert Rose jest nie samo podniecenie, ale przede wszystkim poczucie pełnego relaksu. Masaż erotyczny wpływa bardzo pozytywnie na energię, oraz umożliwia lepsze poznanie stref erogennych. To z kolei wpływa na ponudzenie nowych intymnych odczuć a także ogólnej poprawy relacji między partnerami.

Zmysłowy masaż – jakie rezultaty?

Technika zmysłowego masażu ma na celu rozbudzenie wszystkich pozytywnych emocji. Po zakończeniu zabiegu Klient może liczyć na takie efekty jak:

  • Poczucie pełnego spokoju
  • Lepszy sen
  • Radość i przyjemność każdego dnia

Poprawa mięśni i skóry oraz lepsze działanie układu nerwowego

Wpływ na ciało podczas wykonywania masażu erotycznego jest bardzo duży. Co to oznacza? Okazuje się, iż mięśnie są rozluźnione i poprawia się ich odżywienie. Bardzo głębokie rozluźnienie mięśni spowodowane jest silnym oddziaływaniem masażu erotycznego na centralny układ nerwowy. Co więcej? Tego typu masaż poprawia również ukrwienie skóry i sprawia, że staje się ona zdrowsza i bardziej delikatna. Wykorzystywane podczas masażu olejki nawilżają skórę, dzięki czemu jest ona przyjemniejsza w dotyku.

Zmysłowy erotyczny masaż w naszym salonie sprawia, że mózg odpoczywa, co jest niezwykle korzystne dla centralnego układu nerwowego. Chcesz poczuć wszystkie te zalety na swoim ciele? W takim razie nie czekaj dłużej, zarezerwuj masaż w Desert Rose! Doświadczone masażystki już na Ciebie czekają- zapraszamy!