% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Bezapelacyjnie masaż to najlepsza aktywność na relaks umysłu, ciała oraz duszy. Pomaga skutecznie się odprężyć i rozluźnić. Niestety w obecnym świecie życie jest bardzo szybkie, a ludzie nie maja dla siebie nawet odrobiny czasu. Większość osób jest bardzo zestresowana i przejmuje się wykonywaną pracą, przez co wszystko inne schodzi na dalszy plan, a zmysłowość życia zostaje zupełnie zatracona. Masaż przynosi bardzo dużą ulgę! To doskonały sposób na odprężenie ciała oraz spełnienie ukrytych pragnień Klienta. Zmysłowy, erotyczny masaż przywraca utraconą zmysłowość, dzięki czemu ludzie nabierają nowego pragnienia i chęci życia.

Zmysłowy masaż – podaruj sobie trochę magii!

Czy wiesz, że nawet lekarze proszą swoich Pacjentów, aby raz na jakiś czas skorzystali z technik masażu pleców bądź ciała? Nawet zwykły, prosty masaż pleców potrafi skutecznie podnieść nastrój człowieka. Zaleca się jednak, aby masaż wykonywany był przez profesjonalistów, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego salonu masażu, gdzie czekają na Ciebie doświadczone masażystki! W momencie, kiedy ocierają się o ciało Klienta palcami można poczuć się szczęśliwym i w pełni zadowolonym. Pamiętaj, że tylko profesjonalne masażystki dokładnie znają sztukę masażu i potrafią manewrować swoimi ruchami w taki sposób, że uwalniają Klientów od stresu. Wybór Desert Rose jest więc najlepszym z możliwych. Każdy zapłacony w naszym salonie grosze jest tego wart!

Wskazówki dla dobrego wykonania masażu

Jeśli jednak nie chcesz wydawać na masaż w naszym salonie lub z jakiegokolwiek powodu nie możesz skorzystać z naszej oferty, możesz poprosić swoją partnerkę, by zrobiła to dla Ciebie. Oto wskazówki, które partnerka powinna wypróbować, aby masaż zmysłowy był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem:

  • Używaj subtelnych, perfum i aromatycznych świec, możesz także zastosować aromatyczne olejki i kadzidełka, dzięki czemu stworzysz jedyny w swoim rodzaju nastrój w gabinecie masażu
  • Pamiętaj, zawsze wybieraj olejki najwyższej jakości, nieszkodliwe dla Twojego ciała
  • Podczas wykonywania masażu puść w tle delikatną muzykę. Nie powinna być ona zbyt głośna, ponieważ to cicha muzyka już sama w sobie jest terapią, a więc zwiększa szanse na relaks
  • Gdy miejsce do masażu jest gotowe, połóż się wygodnie pozwól osobie wykonującej masaż dobrze wykonać swoje zadanie
  • W trakcie masażu skórę należy delikatnie masować, tak aby mięsnie nie bolały

Zapraszamy serdecznie do naszego profesjonalnego salonu masażu Desert Rose!