% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, iż złe nawyki są niezwykle trudne do skorygowania. Jednakże poprawa nieodpowiedniej postawy może być bardzo relaksująca dzięki technikom masażu medycznego. Zła postawa jest najczęściej główną przyczyną bólu mięśni, a masaż skutecznie je rozluźnia. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje ciało wraca do naturalnej i bezbolesnej pozycji. Dzięki masażowi wszystkie punkty ucisku są w 100% odciążone a stawy rozluźnione. Reasumując profesjonalny masaż leczniczy pozwala cieszyć się w pełni zdrową i naturalną postawą ciała.

Nie musisz martwić się niczym, ponieważ możesz wrócić do normalnej postawy, korzystając z usług doświadczonych masażystek. Powinieneś wiedzieć, że terapeutyczny masaż tkanek głębokich gwarantuje szybki powrót organizmu do normlanego stanu. Co więcej? Głęboki i intensywny dotyk tkanek wpływa pozytywnie zarówno na ciało, jak i postawę.

Masaż tradycyjny- skuteczna forma leczenia!

Czy wiesz, że masaż jest najstarszą formą leczenia? Również w dzisiaj wiele osób chodzi na masaże, aby móc cieszyć się zdrowiem i wolnym czasem. W zależności od indywidulanych upodobań Klienci wybierają różne techniki masażu m.in. masaż tkanek głębokich, masaż Tantra czy masaż Nuru. Dużym zainteresowaniem cieszy się także masaż klasyczny, tradycyjny, który również skutecznie leczy wszystkie dolegliwości fizyczne, aczkolwiek różni się od diametralnie od masażu erotycznego!

Na czym polega tradycyjna terapia masażu? Doświadczone masażystki wykonują masaż rękami, stopami, palcami a także łokciami. Jest to jedna z najłatwiejszych form masażu do wykonania, która obejmuje przede wszystkim odciążenie punktów nacisku oraz rozluźnienie wszelkich rodzajów bólu, które nie dają Ci spokoju. Masaż wykonywany w salonie Desert Rose nie tylko ukoi Twoje mięśnie, ale pozwoli przeżyć Ci chwilę relaksu, która uwolni cię od wszystkich Twoich zmartwień! Należy zaznaczyć, iż masaż tradycyjny nie obejmuje nagości.

Masaż erotyczny

Masaż erotyczny to jedna z najbardziej seksualnych form masażu. W tej technice masażystki skupiają się przede wszystkim na obszarach erogennych, gdyż ich głównym celem jest pobudzenie Klienta. To właśnie dlatego obszary, na których skupia się masaż erotyczny diametralnie różnią się od klasycznego. Terapeutki masują w taki sposób, aby wywołać podniecenie seksualne, dzięki czemu intymność między masażystką a Klientem jest na bardzo wysokim poziomie. Masaż erotyczny to czysta przyjemność, która dodatkowo leczy z licznych problemów, które dotyczą zdrowia seksualnego.

Warto zaznaczyć, iż masaże erotyczne zdecydowanie poprawiają krążenie oraz korygują postawę. Uczęszczając na regularne sesje masażu z pewnością dostrzeżesz różnice w prawidłowym ustawieniu swojego ciała. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami, i umówić na wizytę w naszym salonie, do czego serdecznie zachęcamy!