% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Masaż tantryczny to relaks najwyższej jakości, jednakże zdarza się iż pierwszy raz bywa stresujący na dla tych, którzy nie do końca wiedzą czego się spodziewać. Aby zaoszczędzić gościom niepokoju zdradzamy podstawowe zasady jak przygotować się do masażu tantrycznego!

Masaż tantryczny- właściwe nastawienie

Najczęściej masaż tantryczny kojarzony jest z masażem erotycznym, którego najważniejszym punktem jest rozładowanie napięcia seksualnego. Jest to w pewnym sensie błędne myślenie! Tantra daje bowiem o wiele głębsze doznania, to rodzaj masażu który daje ogromną satysfakcję na 3 poziomach: fizycznym, umysłowym i seksualnym. Mimo, iż ten ostatni może się wydawać najważniejszy, to jednak głównym celem masażu tantrycznego jest osiągniecie stanu relaksu absolutnego! O czym warto pamiętać? To, aby nie nastawiać się tylko na częściowe rozładowanie napięć, ale czerpać z tantry pełnymi garściami.

Otwarta i swobodna rozmowa

Goście, którzy nas odwiedzają po raz pierwszy, od momentu przekroczenia salonu masażu wiedzą już, że nie ma się czym stresować. Nasze profesjonalne masażystki cechuje bardzo indywidulane podejście do każdego klienta! Są to osoby ciepłe o pozytywnej, z którymi zawsze możesz porozmawiać, mówić otwarcie o swoich oczekiwaniach o obawach!

Czas na relaks

Na co dzień bardzo trudno jest zapomnieć o wszelkich troskach i zmartwieniach, dzieje się tak przede wszystkim ze względu, iż podświadomie martwimy się rzeczami, które nie dają nam spokoju. Nasza profesjonalna sesja masażu tantrycznego to czas, w którym możesz uwolnić się od wszelkich kłopotów! Kojący dotyk masażystek sprawi, iż otrzymasz odprężenie nie tylko dla Twojego ciała, ale również dla umysłu. Jedyne co musisz zrobić, to tylko sobie na to pozwolić! Korzystając z naszych usług wszelkie troski i problemy zostaw za drzwiami, a my obiecujemy Ci, że kiedy przez nie wyjdziesz Twoje problemy staną się o wiele mniejsze i łatwiejsze do rozwiązania!

Masażystki

Jest to bardzo ważny punkt dla naszych masażystek DesertRose, zależy nam przede wszystkim aby wszyscy odwiedzający nas goście mieli świadomość skuteczności, profesjonalizmu oraz najwyższej jakości! Pamiętaj, że masaż tantryczny jest sztuką, której opracowanie do perfekcji wymaga wielu lat szkolenia!

Mając na uwadze wszystkie powyższe informacje jesteś gotów na nasz masaż tantryczny! Czy będzie to twój pierwszy czy kolejny raz- możemy zapewnić, że na pewno nie ostatni! Jeśli szukasz najlepszego masażu tantrycznego zapraszamy do DesertRose, gdzie czekają na Ciebie profesjonalne masażystki i wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju doznania!