% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Znajdujący się w ofercie DesertRose masaż tantryczny to rodzaj masażu erotycznego, który właściwie wykonany potrafi zbudować relaksujący nastrój. Za pomocą specjalnych zapachów olejków eterycznych oraz płomieni migoczących świec nasze profesjonalne masażystki stwarzają magiczną i niepowtarzalną atmosferę! Gabinety są specjalnie przyciemniane, dzięki czemu pacjent widzi jedynie przepiękne ciało masażystki, skąpane w gorącej oliwce, która z zastosowaniem właściwej techniki przeprowadza masaż całym nagim ciałem.

Co więcej? Oferowany przez nas masaż tantryczny poprzez budowanie napięcia doprowadza do pełnego relaksu i wyciszenia, dzięki czemu na koniec zostaje uwolniona cała skumulowana seksualna energia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymujesz możliwość wykonania zarówno bardzo intymnego jak i przepięknego rodzaju masażu, który pozwala skutecznie pozbyć się kompleksów. Masaż tantryczny sprawi, że lepiej poczujesz się ze swoim ciałem, oraz pozwoli Ci odczuć pełną akceptację ze strony masażystki, ponieważ ciało każdego człowieka jest piękne!

DesertRose – Rytuał masażu tantrycznego- niesamowita chwila relaksu

Zastanawiasz się jak wygląda rytuał masażu tantrycznego? Przede wszystkim należy podkreślić, iż w powietrzu unosi się harmonijny zapach kadzideł i oliwek eterycznych. Wchodząc do naszego przyciemnionego gabinetu, widzisz jak ściany rozświetlają tańczące płomienie świec a w tle unosi się relaksująca muzyka. Podczas wykonywania masażu czujesz dotyk masażystki, na początku bardzo delikatny i ciepły, z czasem przechodzący w pełny dotyk całym nagim ciałem. Nasze masażystki posługują się odpowiednią techniką, rozmasowują Twoje plecy, uda, ramiona. Co istotne? Posługują się zarówno dłońmi jak i całym swoim ciałem- pośladkami, piersiami, brzuchem i udami. Masaż zakańczany jest bardzo przyjemnym finałem w formie masażu miejsc intymnych.

Jakie korzyści płyną z masażu tantrycznego?

Korzystając z usług naszych profesjonalnych masażystek masz możliwość otrzymania niezwykłego masażu tantrycznego, który niesie ze sobą bardzo wiele korzyści:

  • Uwalnia napięcie
  • Niweluje stres
  • Pozwala się wyciszyć
  • Bardzo głęboko relaksuje umysł i ciało
  • Podnosi energię seksualną
  • Uwalnia od poczucia winy i wstydu, który związany jest z cielesnością i intymnością
  • Wzmacnia wrażliwość i uczy kochać siebie
  • Uzdrawia seksualność partnerską
  • Zdecydowanie wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna

Salon masażu dla wszystkich spragnionych relaksu

Masaże erotyczne DesertRose to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy spragnieni są chwili relaksu. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki i urozmaicony wybór różnego rodzaju masaży erotycznych, podczas których będziesz mógł się odprężyć i zapomnieć o wszystkich problemach. Relaksacyjne i lecznicze cechy masażu znane są już od wieków, wykonywany przez nasze profesjonalne masażystki przy zapachu przyjemnych aromatów daje niezapomnianą rozkosz oraz możliwość poniesienia się danej chwili.

Masaż tantryczny otwiera nas na samych siebie, pozwala dokładnie poczuć kim naprawdę jesteśmy na różnych wymiarach. Co istotne? Otwiera nas również na emocjonalność, głęboką wrażliwość, czułość a także ciekawość swojego ciała. Masaż pozwoli Ci także rozwijać miłość do siebie i akceptację siebie. Po kilku masażach poczujesz większe połączenie ze wszystkimi czującymi istotami, znaczne uzdrowienie relacji z bliskimi ludźmi oraz większą łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Erotyczny masaż tantryczny pomoże Ci wzmocnić pewność siebie, poczucie własnej wartości, poczujesz także większą sprawczość w swoim życiu. Pamiętaj, że to wszystko jest efektem połączenia ducha, umysłu i ciała!