% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób zarówno mieszkającym w naszym kraju, jak i na całym świecie interesuje się techniką masażu Nuru. Trudno nie przyznać racji, iż jest to technika, która opanowała już cały świat, a szczególnie zachodni. Nic w tym dziwnego, bowiem praktyka tego typu masażu potrafi przynieść o wiele więcej korzyści, niż standardowy masaż. Niemniej niektóre osoby w dalszym ciągu nie rozumieją, dlaczego masaż Nuru cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania z poniższym artykułem!

Starożytna technika masażu- Nuru

Czy wiesz, że ta technika miała swój początek już w starożytności? Otóż, za główną ojczyznę masażu Nuru uważana jest Japonia. Zastanawiasz się, co oznacza słowo „Nuru”? Ta technika masażu posiada taką nazwę, ponieważ w trakcie sesji zarówno Klient, jak i masażystka są całkowicie nago. Doświadczone masażystki podczas wykonywania zabiegu ocierają się o ciało Klienta.

Masaż Nuru – jakie udogodnienia?

Co istotne? Mimo, iż technika masażu Nuru zdecydowanie odbiega od tradycyjnych form masażu, jednak  nadal wykonuje się ją na zwykłym stole do masażu. Niektórzy masażyści/ masażystki preferują stosowanie do tej techniki miękkich materacy. W celu zmiękczenia ruchów masażystki, wykorzystuje się specjalny żel dedykowany temu właśnie masażowi. Balsam rozprowadzany jest po ciele masażystki oraz Klienta. Warto zaznaczyć, iż konsystencja żelu nie jest lepka, dzięki czemu podczas zabiegu wykonywanego w naszym salonie masażu nie ma żadnych nieprzyjemnych odczuć. Co więcej? Głównym zadaniem żelu jest przede wszystkim intensyfikacja ruchów. Jednak to jeszcze nie wszystko! Kolejną bardzo dużą zaletą balsamu jest fakt, iż po jego użyciu nie zostają żadne odciski. Oprócz tego należy wspomnieć, iż żel przeznaczony do masażu Nuru składa się wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu nie musisz się obawiać żadnych alergii po jego zakończeniu!

Główne powody, dla których masaż Nuru cieszy się tak dużym zainteresowaniem

Choć masaż Nuru pojawił się tak naprawdę wiele lat temu, jednak na większą skalę światową zaczął się upowszechniać dopiero kilka lat temu. Technika masażu stała się bardzo popularna ze względu na fakt, iż przynosi znacznie więcej korzyści niż inne standardowe masaże. Na popularność masażu Nuru miało również wpływ to, że pomaga on poczuć się lepiej, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Dzięki niemu możesz szybko i skutecznie pozbyć się wszystkich negatywnych emocji a Twoje mięśnie zostaną rozluźnione. Właśnie z tego powodu masaż Nuru zalecany jest również osobom borykającym się z bólami kręgosłupa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do salonu masażu Desert Rose. Piękne, młode i doświadczone masażystki czekają na Ciebie!