% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Jak wygląda idealny masaż erotyczny? Od samego początku zachęcamy naszych Klientów, aby otworzyli się na podobne doznania w swoich domach, ze swoimi partnerami. Udzielamy przydatnych wskazówek, jak zrobić doskonały masaż erotyczny. Jednakże oczywistą rzeczą jest, że nawet najlepsze chęci nie zastąpią jakości, profesjonalizmu i doświadczenia masażystek w naszym salonie. W poniższym artykule zdradzamy kilka sekretów, dzięki którym masaż erotyczny w DESERT ROSE to absolutna perfekcja! Zapraszamy.

Dyskretne, kameralne pomieszczenie – kawałek Twojego nieba

Aby wykonać idealny masaż erotyczny, potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Dlatego też w naszym salonie zadbaliśmy o odpowiednią aranżację pomieszczeń. Wszystkie pokoje są niewielkie i przytulne a każdy z nich tworzy małe prywatne uniwersum, które skupia się tylko i wyłącznie na masażystce i jej gościu. Unikalne, orientalne kolory i dekoracje a także przygaszony kojący blask świec w towarzystwie wschodniej muzyki, tworzą jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja całkowitemu odprężeniu.

 Specjalne pomocnicze akcesoria

Nasze doświadczone masażystki doskonale zdają sobie sprawę, iż prawdziwą rozkosz czerpie się wszystkimi zmysłami. Pragniemy, aby doznania Klientów były wyjątkowe i wspaniałe, dlatego dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zaspokojenie takich potrzeb jak: wzrok, słuch czy węch, jest dla nas tak samo ważne, jak dotyk! Do wykonywania masażów używamy specjalnych olejków aromaterapeutycznych, które w połączeniu z zapachem kadzidełek- działają kojąco na umysł i ciało. Należy zaznaczyć, iż odpowiednio dobrane aromaty pobudzają i odprężają oraz odblokowują w organizmie kanały przepływu energii seksualnej. Następnym zadaniem jest przygotowanie ciał masażystki i osoby masowanej do zabiegu. Zarówno miękkość, jak i gładkość skóry ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o odpowiednie doznania. Klienci mają także do wyboru dodatkowe akcesoria m.in. wachlarze, chusty czy kamienie.

Doskonały masaż erotyczny to odpowiednia technika!

W żadnym wypadku nie wolno zapominać o tym co najważniejsze! Choć o odpowiednią atmosferę i rekwizyty możesz zadbać w sowim domu, jednak nic nie zastąpi doświadczenia i profesjonalizmu wykwalifikowanej masażystki. Masaż erotyczny to kompleksowy układ ruchów, które można wykonywać różnymi technikami w zależności od potrzeb Klienta. A tez trzeba dobrze i precyzyjnie rozpoznać, gdyż to właśnie odpowiednia diagnoza pozwala wykonać perfekcyjny masaż erotyczny, który przyniesie satysfakcję i zadowolenie osobie masowanej. Nasze masażystki to osoby otwarte, empatyczne i pełne pozytywnej energii, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo w ich towarzystwie.

Idealny masaż erotyczny to rytuał

Masaż erotyczny w DESERT ROSE to prawdziwy rytuał. Gdy tylko przekroczysz próg naszego salonu, poczujesz tę atmosferę. Powinieneś wiedzieć, że właściwie dobrane stroje i zachowanie masażystki to najistotniejsze elementy budowania nastroju. Każda sesja kończy się całkowitym odprężeniem i satysfakcją. Kiedy żegnamy się z Klientem, jesteśmy przekonani, że do nas wróci i nigdy w tej kwestii się nie mylimy!

 

Skontaktuj się z nami i umów na masaż erotyczny, a przekonasz się o tym wszystkim na własnej skórze dosłownie! Zapraszamy.