% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Masaż Tantryczny Ognistego Węża to bardzo skomplikowana praca z ciałem, która wymaga ogromnej praktyki osoby wykonującej masaż.

Cel masażu

Masaż Ognistego Węża polega przede wszystkim na obudzeniu ognia oraz energii Kundalini Shakti, która jest odczuwalna jako niekończąca się gorąca energia, ładująca wszystkie komórki w organizmie. Może być jednak obudzona tylko przez osobę, która sama ją posiada, dlatego też nie każdy potrafi wykonywać ten rodzaj masażu. Ogień powoduje wypalenie oraz oczyszczenie wszystkich zebranych w ciele negatywnych emocji. Jeżeli czujesz ciągłe napięcie oraz nie możesz się rozluźnić, ten masaż jest dla ciebie. Kolejnym celem zabiegu jest odblokowanie energii seksualnej z niższych czakr, w celu odzyskania witalności oraz pozbycia się ciężkiej energii. W tym przypadku wykonywane są techniki Tao w masażu lingama oraz masaże punktów marma, które w przypaku kobiet, odblokowują yoni.

Masaż lingama

W przypadku masażu lingama, stosowane są specjalne techniki Tao, które odblokowują energię seksualną. Polega on na uciskaniu pewnych punktów przy lingamie, co prowadzi do rozluźnienia napięcia z danych miejsc oraz ulgi, odczuwanej przez osobę przyjmującą masaż. W tym zabiegu nie ma również ejakulacji, ponieważ nie ma on na celu rozładowania energii, lecz jej kumulację w ciele.

Masaż yoni

Odrębnym zabiegiem jest masaż yoni, który powoduje opuszczenie zebranych w ciele emocji, zranień oraz traum. Dzięki temu kobieta czuje ulgę, jak również jest otwarta na większą przyjemność w seksie, jak również w życiu codziennym. Masaż waginy polecany jest kobietom, które czują się zablokowane seksualnie.

Masaż Ognistego Węża polecany dla osób zaawansowanych

Masaż Ognistego Węża osiąga rewelacyjne wyniki w przypadku, gdy osoba przyjmująca masaż, ma za sobą już zabiegi powodujące odblokowanie energii seksualnej. Dzięki temu efekty są dużo mocniejsze oraz trwalsze. Masaż wykonywany jest przez doświadczone osoby, które mają uwolniony ogień węża. Zabiegi wykonywane są na materacu ustawionym bezpośrednio na podłodze. W masażu stosowane są organiczne oleje kokosowe, które pomagają rozbudzić energię osoby przyjmującej masaż.