% Promocja na masaż na 4 ręce Sprawdź

Każdy mężczyzna powinien nie tylko zapewniać kobiecie dobra materialne, ale również pamiętać o jej potrzebach, związanych z wnętrzem. Odpowiednia harmonia, wewnętrzny spokój, szczęście – to aspekty, o których nie powinniśmy zapominać. Masaż tantryczny pozwoli na podróż do własnego wnętrza, dzięki czemu nasze życie stanie się lepsze.

Wyjątkowy prezent, dla wyjątkowej kobiety

Masaż tantryczny to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli na niecodzienne doznania. Specyficzna forma pozwala na uwolnienie energii seksualnej, jednak nie należy mylić go z masażem erotycznym. Sesje masażu przebiegają w spokojnej atmosferze, aby kobieta była maksymalnie zrelaksowana oraz czuła się bezpiecznie. Przed rozpoczęciem zabiegu, przeprowadzana jest rozmowa, w celu ustalenia granic dotyku. Kobieta ma bowiem czuć się komfortowo. Osoba przyjmująca masaż jest naga, chyba, że woli by jej miejsca intymne były zasłonięte bielizną. Każda klientka określa również, czy masaż ma omijać miejsca intymne, czy też nie. Podczas zabiegu zostają wykorzystane naturalne olejki. W trakcie sesji zapewniona jest odpowiednia atmosfera, podczas której ma dojść do uwolnienia energii życiowej.

Wpływ masażu tantrycznego na kobiety

Głównym celem takiego masażu jest uwolnienie energii seksualnej, jednak to nie wszystko. Zabiegi pozwalają otworzyć ciało na przyjemne doznania oraz błogość, jak również zwiększyć poczucie własnej wartości, inaczej postrzegać świat. Masaż tantryczny ma również działanie antydepresyjne oraz pozwala ukoić fizyczny ból. Zwiększy się również świadomość własnego ciała oraz pobudzona zmysłowość. To tylko kilka zalet masażu tantrycznego, jest ich bowiem znacznie więcej.

Pamiętajmy jednak, że masaż tantryczny powinien być wykonywany w zgodzie z drugą osobą, dlatego też, jeżeli kobieta krępuje się rozebrać przed obcą osobą, nie ma sensu dawać jej takiego prezentu. Zanim więc zakupimy voucher, powinniśmy się upewnić, że taki masaż sprawi kobiecie przyjemność i pozwoli na zrelaksowanie się.